Namioty / podłoga plastikowa, drewniana i taneczna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Wynajem namiotów imprezowych na wesele oraz ślub (namioty ślubne), na komunię, chrzciny, urodziny

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych uroczystości w naszym życiu. Są to chwile pełne radości i wzruszeń oraz wielu pozytywnych emocji, które są miłym wspomnieniem po latach wspólnego życia. Coraz popularniejsze jest organizowanie przyjęć w plenerze, dzięki czemu młoda para może poczuć się niczym jak w bajce. Nic więc dziwnego, że na namioty weselne decyduje się coraz więcej osób. Wynajem namiotów weselnych nie stanowi żadnego problemu, a poza tym namioty ślubne to idealne rozwiązanie dla osób organizujących przyjęcie późną wioną, latem czy też wczesną jesienią. Zabawa na świeżym powietrzu jest znacznie przyjemniejsza niż ściskanie się w zatłoczonej sali.

Wesele w plenerze cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Okazuje się, że takie rozwiązanie ma liczne zalety. Są nimi chociażby możliwość stworzenia przestrzeni dowolnych wymiarów, brak konieczności martwienia się o dobrą wentylację czy też możliwość połączenia imprezy weselnej z grillem. Co więcej, oferując namiot na wesele zapewniamy także stoły, krzesła czy najróżniejsze dekoracje takie jak kwiaty oraz balony a także catering. Korzystając z takich rozwiązań możemy zdecydować się na organizację wesela nad brzegiem jeziora, na pachnącej kwiatami łące, na leśnej polanie czy też w sadzie bądź przydomowym ogrodzie. Z całą pewnością goście weselni dobrze zapamiętają takie oryginalne przyjęcie w przepięknym plenerze. Zaletą jest także to, że pod namiotem można zorganizować imprezę na przeszło dwieście osób, na co nie zawsze można liczyć, decydując się na wynajem sali weselnej.

Ważne, aby teren na którym ma zostać postawiony namiot weselny był płaski i stabilny. Namioty ślubne mają drewniane podłogi i ściany, dzięki czemu goście i para młoda są chronieni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym czy też ewentualnymi opadami atmosferycznymi i wiatrem. Przy wysokich temperaturach możliwe jest podniesienie ścian namiotu do góry, dzięki czemu można liczyć na naturalny przeciąg. Z kolei w chłodniejsze dni można wstawić do namiotu gazowe ogrzewanie w formie grzybków oraz drzwi, które zapobiegną uciekaniu ciepłego powietrza z jego wnętrza. Bezproblemowo można także zbudować w namiocie podwyższenie dla zespołu muzycznego czy didżeja.

Wynajem namiotów imprezowych na komunię, na chrzciny, ślub, wesele czy urodziny (namioty dla 15, 30, 50 i więcej osób)

Każdy z nas w swoim życiu organizuje lub pomaga organizować liczne uroczystości. Nasza firma pomaga i zapewnia namioty na komunięnamioty na urodziny czy namioty na chrzciny. Oferowany przez nas wynajem namiotów wraz z usługą dowozu do klienta realizujemy na terenie całego Poznania oraz okolicznych miejscowości. W naszej ofercie posiadamy śnieżnobiałe małe i duże namioty na komunię oraz namioty na chrzciny. Proponujemy także namioty imprezowe na inne okolicznościowe spotkania takie jak przyjęcia urodzinowe czy spotkanie rodzinne. Nasze namioty zapewniają imprezę bez względu na pogodę oraz są miłym akcentem dla oka naszych gości. W ramach wypożyczenia namiotów na wesele, ślub, komunię czy chrzciny gwarantujemy rozłożenie oraz demontaż sprzętu według wcześniejszych ustaleń. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestię oraz staramy się rozwijać, budując silną markę zrobprzyjecie.pl, oczywiście dzięki naszym zadowolonym klientom.

Idealnym rozwiązaniem na przepełnione sale jest impreza na własnym ogrodzie lub innym ulubionym miejscu. Pod tym kątem prowadzimy wynajem namiotu dla 15 osóbwynajem namiotów dla 30 osób oraz wynajem namiotów dla 50 osób. Nasze namioty gwarantuję udaną imprezę bez względu na pogodę. Nasz sprzęt rozkładamy i demontujemy sami, dlatego też jest w bardzo dobrym wstanie wizualnym jak i technicznym. Zapewniamy namioty o różnych wielkościach od 3/3 od 6/12, w zależności od ilości gości, miejsca czy charakteru imprezy. Wypożyczenie namiotów w naszej firmie daje gwarancję udanej i niezapomnianej imprezy.