FAQ

Przelanie zadatku na konto i odesłanie potwierdzenia wpłaty na emaila [email protected]

Tak, auto z paką zamkniętą plus pasy transportowe do zabezpieczenia sprzętu. Dodatkowo jakieś przekładki (koce, tektura). Nie wydajemy sprzętu na auta z paką otwartą i przyczepki.
Podana cena jednostkowa przy produkcie, dotyczy wynajmu sprzętu do 3 dni, czyli jak pożyczasz krzesło w piątek pomiędzy 8.00 – 15.30 to oddajesz w poniedziałek 8.00-12.00. Koszt najmu tyle co przy produkcie na stronie. np. 20 krzeseł 160 zł (8 zł/sztuka/1-3 dni).

Oddajesz obrusy brudne, wolne od uszkodzeń mechanicznych i plam od wosku. Jesli impreza była w sobotę i obrusy są mokre, rozwieś je aby do poniedziałku nie zrobiła się na nich pleśń.

Jeżeli są uszkodzenia, płatność – zgodnie z tabelą regulaminu. Jeżeli jest wosk na obrusach, dodatkowy koszt prania 30 zł netto/sztuka.

Tak, musi tylko okazać swoje dane osobowe z dowodu lub innego dokumentu (na tą osobe będzie protokól przekazania). Nie wydajemy sprzetu kurierom.

Tak po złożeniu siedzeń w aucie, przetransportujesz samodzielnie namiot.

Z pomącą drugiej osoby rozłożysz / złożysz namiot – mamy własne instruktarzowe filmiki.

Kaucja jest obowiązkowa, płatna gotówką w dniu oddbioru sprzętu i zwracana w dniu zdania sprzętu, (z wyjątkiem tekstylii i porcelany, zwrot kaucji do 7 dni po zwrocie sprzętu).
Wysokość kaucji naliczana jest od ilości sprzętu/wyliczana indywidulanie do każdego zamówienia.

Płatność na miejsu tylko gotówką. Wcześniejsza płatność przelewem i odesłanie potwierdzenia wpłaty. Nie ma możliwości płatności kartą płatniczą, blik, blik na telefon.
Pracujemy od poniedziałku do piątku 8.00 – 16.00, sobota 9.00-11.00. Magazyn wydaje/odbiera sprzęt w tygodniu do 15.30 w sobotę do 10.30. Zwrot w godzianch 8.00-12.00 w tygodniu, w sobotę 9.00 – 10.30.